Powered by:Proticaret
Hakkımızda : Kaligrafi Hat Yazı Merkezi
Hakkımızda
KaligrafiHatMerkezi.Com bir Grass Telekomünikasyon kuruluşudur. 

İnternet sitemizde yer alan ürünler Kaligrafi Hat Merkezi'nin çalıştığı Kaligrafların tescilli ürünleridir ve kopya edilmesi yasaktır.

Kaligrafi Hat Merkezi 2003 yılı kuruluşlu bir kuruluştur.

Kurulduğu günden bu yana Fuarlar, Festivaller, Yöresel Şehir Günleri, Ticari İşletmelerde ve değişik alanlarda faaliyet gösteren Kaligrafi Hat Merkezi, sipariş gelen ürünleri genellikle İstanbul - Eyüp'teki Kaligrafları aracılığı ile üreterek ya elden ya da Kargo ile teslim etmektedir.

Ürünlerimiz titizlikle işlenmekte ve hızlı ve aceleci yazı sanatı kesinlikle kullanılmamaktadır. 

Kaligraflarımız alanlarında en uzman kadrodan oluşmakta olup , digital makinelerde basılan KURUMSAL LOGO ları dahi el çizimi ile aynı dizaynda çizebilecek yetenektedir.

Kaligrafi Hat Merkezi, Tabak Yazıları, Tablo Çerçeve Fon Kağıt Yazıları, Bardak Yazıları, Plaket Yazıları, Sedef Plaka yazıları, Desenli Tabak Yazıları, Çini Tabak Yazıları, Seramik ve Porselen Tabak Yazıları, Kalemlik Yazıları, Davetiye Yazıları, Diploma Yazıları, Sertifika Yazıları, Anahtarlık Yazıları gibi alanlarda hizmet vermektedir.

Hedefimiz alanlarında en uzman kadrodan oluşan Kaligraf ve Hattatlarımız ile Türkiye ve Dünya'nın her yerindeki en seçkin müşterilerimize hizmet vermek ve adımızı daha üst seviyelerde duyurarak kalitemizi herkese göstermektir.

Kaligrafi Hat Merkezi'ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

KALİGRAFİ HAT MERKEZİ
www.kaligrafihatmerkezi.com